Tradiční značka

Společnost JURA byla založena v roce 1931 ve švýcarském městečku Niederbuchsiten, které leží na jižním úpatí alpského pohoří Jura. Odtud tedy název značky.

Jde o zavedenou, celosvětově uznávanou značku, která dbá na klasické švýcarské hodnoty jako je spolehlivost, kvalita a servis. JURA se zároveň nebojí inovací.

Od doby svého založení se firma JURA proslavila na poli výrobců kvalitních automatických kávovarů. Ty jsou využívány nejen k profesionálním účelům, ale našly si cestu i do domácností nebo kanceláří.

O úspěchu značky svědčí nespočet spokojených zákazníků, ale i mnohá ocenění, která JURA od svého založení získala.

Inovace

Nejčastějším typem kávovarů JURA jsou plně automatické kávovary, kdy pro vychutnání lahodné kávy stačí pouze stisknutí jednoho tlačítka. Mezi plně automatickými kávovary patří ke celosvětové špičce.

Kávovary od JURY splňují vysoké nároky zákazníků díky velké kvalitě a pestrosti kávových výrobků, jednoduchému ovládání a elegantnímu designu. Stroje jsou vytvořené z kvalitních materiálů, které samy o sobě zaručují bezproblémový dlouholetý provoz.

Proč je tedy potřeba pravidelná kontrola a servis?

Pravidelný servis

Nepřítelem kávovarů bývá často vodní kámen. Proto je včasné a pravidelné čištění kávovaru nejlepší prevencí před vodním kamenem. Přesto se stává, že uživatelé pravidelné čištění nebo kontrolu kávovaru opomenou. Kávovar se tak zavápní. To přirozeně vede k většímu opotřebení součástek a to i těch zásadních, které zajišťují hladký chod stroje.

Stává se to a není třeba si s opravou kávovaru JURA lámat hlavu. Kontaktujte nás. Provedeme diagnostiku kávovaru zdarma. A následně zajistíme servis. Zároveň nabízíme konzultaci, jak správně preventivně čištit Váš kávovar tak, aby následnou údržbu zvládnul opravdu každý.